LT EN

Apie įmonę

UAB „Baltic Engineers“ yra ilgametę vietinę ir tarptautinę patirtį turinčių profesionalių inžinierių komanda, kuri teikia aukštos kokybės, tvirtais pasitikėjimo ryšiais bei griežtais verslo etikos standartais grįstas, teritorijų planavimo, projektavimo, projektų valdymo ir inžinerinio konsultavimo paslaugas.

Įvykdę kelis šimtus įvairių inžinerinių sričių projektų užsitarnavome patikimo ir profesionalaus partnerio vardą. Didžiuojamės, kad veikdami vadovaujamės tvirtomis savo vertybinėmis nuostatomis. Taip pat remiamės visame pasaulyje labiausiai pripažintos nekilnojamojo turto ir statybos ekspertų organizacijos RICS principais, ir tokiomis jos vertybėmis kaip: veiksmų tikslingumas; skaidrumas; proporcingumas; atskaitomybė; tęstinumas ir stabilumas.

Sklandų ir kokybišką darbą mums taip pat padeda užtikrinti kokybės vadybos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemų principai. Esame įsidiegę ir dirbame pagal ISO 9001, ISO 14001 bei OHSAS 18001 standartus.

Mes visuomet siekiame daryti daugiau ir geriau nei reikalaujama elementariose taisyklėse, standartuose, nurodymuose... Augantis užsakovų skaičius, vis didesni ir įdomesni projektai įrodo, kad pasirinkome teisingą kelią.

„Per pastaruosius penkerius metus mūsų komanda įvykdė daugiau kaip 200 projektų. Didžiuojamės, kad mūsų specialistai sėkmingai dirba ne tik Lietuvoje, bet yra vertinami bei pripažįstami ir tarptautiniuose projektuose. Mūsų stiprybė, kad siūlydami platų paslaugų spektrą gebame lanksčiai ir operatyviai prisitaikyti prie kliento poreikių.“

Darius Kvedaras
„Baltic Engineers“ generalinis direktorius

Mūsų projektai vystomi šiuose sektoriuose

© E-sprendimas: RZidea.lt