LT EN

Istorija

“Baltic Engineers” veiklos pradžia siekia 2001 metus, kuomet projektuotojai veikė susibūrę po “Renovacijos projektai” pavadinimu. 2005 metais pradėjo bendradarbiauti su UAB “Ramboll” - Skandinavijos regiono šalyse pirmaujančios inžinerinės konsultavimo įmonių grupės „Ramboll Group A/S“ atstovybe Lietuvoje. Po dviejų metų, 2007 balandžio 6 d., šios dvi kompanijos susijungė ir veiklą tęsė kaip UAB “Ramboll Lietuva”. Sėkmingos tarptautinės kompanijos pavyzdys buvo puikus mokslo ir įkvėpimo šaltinis visai komandai, kuriant savo darbo principus, vertybes, siekius, suvokiant tarptautinius verslo etikos standartus, komunikacijos subtilybes ir tobulinant savo kvalifikaciją dirbant tiek su vietiniais, tiek su tarptautiniais projektais. Komanda sparčiai tobulėjo, plėtėsi jos veiklos sritys.

2011 metų lapkričio 1 d. Danijos įmonių grupė „Ramboll“ pardavė Lietuvos kompanijos akcijas jos vadovams Dariui Kvedarui ir Renatui Viršilui. „Ramboll Lietuva“ tapo „Baltic Engineers“. Tačiau bendrovių ryšiai nenutrūko – ir toliau sėkmingai dirbama pasirašius bendradarbiavimo sutartį.

Džiaugiamės, kad mūsų komanda išaugo į stabilią ir tvirtą kompaniją, kuria pasitiki tiek vietiniai, tiek tarptautiniai užsakovai. Prie komandos pamažu prisijungiant naujiems darbuotojams nuolat plečiame savo paslaugų spektrą ir galime įgyvendinti vis sudėtingesnius kompleksinius projektus.

© E-sprendimas: RZidea.lt