LT EN

Teritorijų planavimas

Projektavimas

Projektų valdymas

Konsultacijos

„Baltic Engineers“ projektuotojų paslaugos išsiskiria operatyvumu, lankstumu ir ryžtingumu. Rengdami projektus ypatingą dėmesį skiriame aplinkai – siekiame įgyvendinti tvaraus vystymosi principus, laikomės ne tik būtinų, bet ir papildomų aplinkosaugos reikalavimų, klientams siūlome novatoriškus ekologiškus sprendimus. Esame įsitikinę, kad tik būdami socialiai atsakingi, galime tikėtis visapusiškos darnos.

Šiuo metu kurdami projektus daugiausiai dirbame su vienu populiariusių pastatų poveikio aplinkai vertinimo metodu BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method).

Mūsų sėkmę lemia:

  • nuolatinis domėjimasis pasaulinėmis inžinerinėmis naujienomis ir aktyvus jų taikymas projektuose;
  • kiekvienam klientui ieškomas unikalus sprendimas;
  • naudojama naujausia projektavimo ir modeliavimo technologija (pavyzdžiui, AutoCAD Civil 3 D (2012) bei AutoCAD Revit MAP 3 D (2012), kuriomis galime greičiau, sklandžiau bei, žinoma, vaizdžiau ir patogiau kurti projektus);
  • tarptautinė patirtis (esant poreikiui galime pritraukti specialistus iš užsienio. Nuolat bendradarbiaujame su beveik 70 metų patirtį turinčia Danijos inžinerinio konsultavimo įmonių grupe „Ramboll Denmark A/S“.).

© E-sprendimas: RZidea.lt